Ana Sayfa
02 Mart 2019 ( 1245 izlenme )
Reklamlar

Soylu: Kazanamazsak anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan...

“Allah muhafaza burada bir zafiyete uğrarsak bilesiniz ki anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan önümüzdeki 5 yılda getirirler.”


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yerel seçimlerin partisi için önemini anlatırken “Allah muhafaza burada bir zafiyete uğrarsak bilesiniz ki anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan önümüzdeki 5 yılda getirirler.” dedi.

AKP Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy ile birlikte Zeytinburnu’nda bir programa katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada bir konuşma yaptı.

İşte o açıklama:

“Ben İçişleri Bakanıyım, iç güvenlikten ve terörden sorumluyum. Asayişten, huzurdan, daha birçok meseleden. Bilesiniz ki eğer o dağlarda dik yürüyorsak cesaretimden değildir, karakterimden, kişiliğimden değildir, milletimin verdiği reydendir, sandıktandır, milli iradedendir. Yoksa 6 yaşındaki bir çocuğun eline taş verirler, taş atarlar, kaymakamı, valiyi sokağa çıkartmazlar. Siyasal istikrarımızı kaybederiz. Önümüzdeki 5 yıl başımızda boza pişirirler. Nasıl bir oyun kurulduğu belli zaten.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu’ndan Yaşar Okuyan kararı Her Gün Evden Kaçan Köpeğin Kaçıp Nereye Gittiğini Görünce Gözyaşlarını Tutamadı Eşinin Yaşam Ünitesi Fişinin Çekilip Çekilmemesi Soruldu – Üç Ay Sonra Bir Mucize Gerçekleşti Eşini Kaybettikten Sonra Yaptığı Paylaşımlarla Yüreklere Dokunan Yazar: Şermin Yaşar Arda