Ana Sayfa
07 Ekim 2017 ( 1834 izlenme )
Reklamlar

Sürpriz bir şekilde TRT'den ayrılan Erhan Çelik'in yeni adresi belli oldu..

TRT’den dün istifa eden Erhan Çelik, CNN Türk’te Nevşin Mengü’nün yerine getirildi.

15 Temmuz darbe girişiminden 12 gün sonra TRT Haber’in başına getirilen Erhan Çelik, dün canlı yayında TRT’den istifa ettiğini duyurmuştu. Ayrılmanın hemen ardından Çelik'in CNN Türk'ten ayrılan Nevşin Mengü'nün yerine getirildiği bildirildi.

Çelik, yaptığı açıklama ile TRT’den istifa ettiğini “TRT camiasına teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Başta Genel Müdür sayın İbrahim Eren olmak üzere diyerek sözlerine başladı… Hepiniz Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hepimiz için Hayırlısı olur inşallah merak etmeyin çok uzun ara vermeyeceğiz. Yeniden ekranda birlikte olacağımız o ilk güne kadar sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve özellikle iyi insanlarla kalın inşallah. Sağ olun var olun.” sözleriyle açıklamıştı.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MARS’TA YAŞIYORDUM. KIZIL GEZEGEN HALKI SAVAŞ VE KARBONDİOKSİTTEN ÖTÜRÜ.. AKP'li Külünk'ten skandal açıklama! ŞERİAT ÜLKESİNDE 2000 LİRALIK CEP TELEFONUNA ÇÖZÜM BULACAĞINA İNANAN HARUN ABLA ! ATAMIZA ATILAN İFTİRALAR MİĞDE BULANDIRICI !!! Yandaş kanalda yorumcular utanmadan Atatürk'e kin kustu!!!