Ana Sayfa
07 Ekim 2017 ( 15992 izlenme )
Reklamlar

Tarkan'dan Atatürk'e hakaret edenlere büyük tepki..

Son zamanlarda bazı kesimler tarafından Atatürk'e sürekli hakaretler yapılıyor.
Yine Bir televizyon kanalında Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan hakaretten sonra ünlüler dünyasından da tepkiler gecikmedi. Megastar Tarkan, "Ulu orta konuşabilmelerini bile Atatürk'e borçlular" ifadelerini kullandı.

Instagram hesabından Atatürk'ün fotoğrafını paylaşan Megastar, "Atatürk'e edilen hakaretleri derin bir üzüntü ve hayretle izliyorum. Aynı topraklarda yaşadığımız bu insanlar unutmasınlar ki hayatlarını, ülkelerini ve böyle ulu orta konuşabilmelerini bile Atatürk'e borçlular. Hadi gelin bugün en sevdiğimiz Atatürk resimlerini paylaşarak, 'Atatürk sevgimiz bitmez' diyelim. En güzel cevap bu olur" notunu yazdı.Sosyal medya da büyük bir beğeni kazanan bu davranış sonrası günün en çok konuşulan olaylarının başında geldi.Biz de bu yapılanlara sessiz kalmayıp tepkimizi dile getirmek için Her zaman her yerde Atatürk diyoruz ve resmimizi koyuyoruz.

fft16_mf9098601.jpeg

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devamını Oku.... Günün Yazısı...Mutlaka okuyun!!! MARS’TA YAŞIYORDUM. KIZIL GEZEGEN HALKI SAVAŞ VE KARBONDİOKSİTTEN ÖTÜRÜ.. Yılın Demokrasi Ödülü Kemal Kılıçdaroğlu’na Verildi