Ana Sayfa
23 Ekim 2017 ( 3221 izlenme )
Reklamlar

Tarlada, postanede çalışan, tostun arasına sosis koyan adamla bir değilim!!! Allah üstün bir kabiliyetle donatmış!!!

Şarkıcı Çelik, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. "Hani der ya bazı arkadaşlarımız, 'Ben halktanım.' Valla ben değilim abi!" diyen Çelik, kendisinin üstün yeteneklerde donatılmış biri olduğunu söylerek, 'Sosis satan bir adamla aynı değilim' dedi.

Posta gazetesine konuşan Çelik'in açıklamalarının ilgili bölümü şöyle:


Her durumda rahatlıkla kendinizle dalga geçebiliyorsunuz. Hiç egonuz yok mu? 

Olmaz olur mu! Bu iş egosuz olmaz. Hep söylerim. Hani der ya bazı arkadaşlarımız, “Ben halktanım.” Valla ben değilim abi!

Siz neredensiniz? 

Ben Allah’ın donattığı, kabiliyetle yarattığı bir insanım. Sanatımı icra edeceğim, gitarımı çalacağım özel bir zaman olmalı. Durup kimseyle akşama kadar ‘çıt çıt’ fotoğraf çektiremem! Tutturmuşlar bir, “Biz halktanız.” Değilsin. Postanede çalışan biri misin sen? Tarlada mı çalışıyorsun? Bakkal mısın? Tostun arasına sosis koyan adam mısın? Seni Allah üstün bir kabiliyetle donatmış. Az önce kuaförde bıyıklarımı düzelttirdim. Geldim burada seninle sohbet ediyorum güzel güzel. Nasıl aynıyız biz? O zaman bu şarkıları buyursunlar onlar yapsın. Bana ne gerek var ki o zaman? Kendi kıymetimi bilmek zorundayım. Benim bir duruşum, bakış açım var. Bu kibir değil asla. Kendinin kıymetini bilmek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her Ne İşiniz Varsa Bırakın ve Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun Atatürk’ün Cenaze Töreninden Yürekleri Burkan 29 Fotoğraf Tevrat'a Göre İsrail'in En Büyük Korkusu Bakınız Neymiş... Türkiye'yi öven gurbetçiye neden burada yaşamıyorsun denince .