Ana Sayfa
17 Ekim 2017 ( 148104 izlenme )
Reklamlar

Tecavüze uğrayan çocuğun anüs deliği hem öne ...

Tecavüze uğrayan çocuğun anüs deliği hem öne, hem arkaya doğru olmak üzere iki ayrı yönde yırtılmış. Bağırsaklar da yırtılmış ve dışkı ile tecavüzcünün spermleri karın boşluğuna akarak tüm iç organları iltihaplandırmış. Saatler süren iki ayrı ameliyatla 60 küsur iç dikiş, 20 küsur dış dikiş atılarak çocuk ancak oturabilir hale getirilmiş. Dikişleri patlatmadan dışkılayabilsin diye yalnızca sıvı gıdalarla besleniyor ve dışkısının katılaşmasını engellemek için sürekli müshil veriliyor; 
dolayısı ile vücutta besin yetersizliği ve sıvı kaybı var. Ayrıca kendi dışkısının ve tecavüzcünün sperminin iç organlarda oluşturduğu iltihabın giderilmesi için kullanılan antibiyotikler yüzünden karaciğeri hasar görmüş. İdrar kesesi aşırı basınçtan tahriş olmuş, çocuk sürekli kan işiyor. Ağzı kapatılan çocuğun kendi çığlığının basıncından kulak zarı patlamış. Çocuk tanımadığı birini görünce; kolundaki serumları koparma pahasına, dikişlerini patlatma pahasına hastanedeki yatağından aşağı atlayıp yatağın altına saklanmaya çalışıyor.
Ve yetkililer buna sadece "ÇOCUK İSTİSMARI" diyor.. 
Bu "istismar" falan değildir. Bu düpedüz insanlık dışı, kasıtlı vahşettir.. 
Kelimelerle oynayıp bu iğrençliği basitleştirmeyin !!!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Azıcık Vicdanı Olan Bu Yazıyı Mutlaka Okusun.! Erdoğan’dan İsmail Küçükkaya’ya; Terbiyesizce, adice, hayasızca, bedelini ödeyecek! Ölümden Önceki 30 Saniyede Yaşananları Öğrenmek İster misiniz? UŞAKLI LİSE ÖĞRENCİSİ, MARS PROJESİ İLE DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU!