Ana Sayfa
13 Mart 2019 ( 4606 izlenme )
Reklamlar

YANDAŞLARDAN MANSUR YAVAŞ’IN ARDINDAN BİR İFTİRA KAMPANYASI DA EKREM İMAMOĞLU’NA


Bir süredir Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ankara Adayı Mansur Yavaş hakkında karalama kampanyası yürüten hükümet medyası bu kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu hedef tahtasına oturttu.

Hükümet medyasının amiral gemisi Sabah, Kapalıçarşı ziyareti esnasında bir vatandaşın yanına gelip tahrik edici sözler söylemesine “İyi ezberlemişsiniz” yanıtını veren İmamoğlu’nun vatandaşa hakaret ettiğini iddia ettiği bir video yayınladı. Ancak videoda İmamoğlu’nun hiçbir hakaret ifadesi bulunmuyor. Aksine İmamoğlu’nun yanına gelen kişi CHP adayına hakaret ediyor.

PEKİ NE OLDU? 

İmamoğlu Kapalıçarşı esnafını gezerken yanına gelen kişi “Beylikdüzü’nden sonra büyükşehir belediye başkan adaylığınız olmadı? Beylikdüzü’nü mahvettiniz. Geldiniz de Beylikdüzü’ne ne yaptınız? Bir taş üzerine taş mı koydunuz? Kazanamayacaksınız!” dedi. İmamoğlu bunun üzerine “Beylikdüzü’nün neresinde oturuyorsunuz” sorusunu sordu. İmamoğlu’nun sorusuna yanıt vermeyen vatandaş suçlamalarını sürdürünce İmamoğlu “iyi ezberlemişsiniz” yanıtını verdi.

31 Mart seçimlerinden Millet İttifakı (CHP/HDP/İyi Parti ve Saadet Partisi) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Kapalıçarşı’da kadın seçmene hakaret etti. CHP’nin aynı zamanda Beylikdüzü Belediye Başkanı da olan İmamoğlu, kadın seçmenin Beylikdüzü’ne yapılan hizmetleri beğenmemesini söylemesi üzerine seçmene hakaret etti.
CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet 31 Mart seçimleri kapsamında Kapalıçarşı’da ziyaretlerde bulundu. O esnada Kapalıçarşı’da bulunan vatandaşlarla selamlaşan İmamoğlu, kendisini eleştiren kadın seçmene hakaret etti.

“KAZANAMAYACAKSINIZ”

Aynı zaman CHP Beylikdüzü Belediye Başkanı olan İmamoğlu, kadın seçmenin “Beylikdüzü’nden sonra büyükşehir belediye başkan adaylığınız olmadı? Beylikdüzü’nü mahvettiniz. Geldiniz de Beylikdüzü’ne ne yaptınız? Bir taş üzerine taş mı koydunuz? Kazanamayacaksınız!” sözleri tepki gösterdi.

Kadın seçmenin sözlerine sinirlenen İmamoğlu “İyi ezberlemişsiniz” diyerek kadın seçmenin düşünce özgürlüğüne hakaret etti. Hiçe saydı. İşte sosyal medyada tepki çeken o diyalog…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kedinin Sesini Bebek Telsizinden Duyup Bebeğin Odasına Gittiler – Bebeğin Halini Görünce Hemen Ambulansı Aradılar Andrea Bocelli Ve Oğlunun Düetini Dinleyenlerin Tüyleri Diken Diken Oluyor Bu ilkel kabile kadınlarının Hamile kalmak için öyle bir yöntemleri var ki Ekrem İmamoğlu’ndan “Adamı beş paralık ederim” diyen Süleyman Soylu’ya yanıt