Ana Sayfa
09 Ekim 2017 ( 3380 izlenme )
Reklamlar

Yerde ser sefil yatan dünyaca ünlü yıldız Arnold Scwarzenegger . Bakın ne için sokak ortasında yatıyor ?

Yerde ser sefil yatan dünyaca ünlü yıldız Arnold Scwarzenegger . Bakın ne için sokak ortasında yatıyor ?Ünlü aktör Arnold Schwarzenegger, sosyal medya hesaplarından, meşhur bronz heykelinin önünde uyurken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve fotoğrafın altına "Zaman nasıl da değiştiriyor." diye not düştü. Fakat Arnold'un bunu yazmasının tek sebebi, gerçekten de yaşlanmış olması değildi.

Kendisi Kaliforniya valisiyken, bu heykelin bulunduğu yerde bir otelin açılışını yapmıştı. Otel yetkilileri açılıştan sonra Arnold'a "İstediğiniz zaman gelebilir ve adınıza ayrılmış odada kalabilirsiniz." diye söz vermişlerdi. Arnold, valilik görevi bittikten sonra otele gitti ve otel yetkililerinden otelin tamamen dolu olduğu ve bu nedenle kendisine bir oda veremeyecekleri yanıtını aldı.
İşte bir uyku tulumu ile bu heykelin önünde uyuduğu görülen Arnold'un anlatmak istediği şey bambaşkaydı: Mevki sahibi iken onu övenlerin, o mevkiden ayrıldıktan sonra sözlerini tutmadıkları mesajını vermek istiyordu Arnold. Evet, zaman değişti ve zaman nasıl da değiştirdi... Ne makamına ne sahip olduklarına ne gücüne ne de zekâna güveneceksin bu hayatta. Bunların hiçbirisi, sonsuza kadar seninle olmayacak çünkü..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devamını Oku..... MERAL AKŞENER’İN EŞİ BAKIN KİM ÇIKTI ? Son dakika..Deniz Baylal YOĞUN BAKIMDA.!! Mesele insan olabilmek, mesele insan kalabilmek